Çocuk Check Up Programı’nda neler var?

 • Çocuk Sağlığı Check Up Programı (3-5 yaş)

  MUAYENELER
  Pediatri Muayenesi
  Göz yenesi
  Diş Muayenesi

  RADYOLOJİK TETKİKLER
  Panoramik Diş Röntgeni *

  LABARATUVAR TETKİKLERİ
  Tam Kan Tahlili (Hemogram)
  Demir
  Açlık Kan Şekeri
  Trigliserid
  Kolesterol
  Tam İdrar Tahlili
  İdrarda ca/kreatinin oranı
 • Çocuk Sağlığı Check Up Programı (5-8 yaş)

  MUAYENELER
  Pediatri Muayenesi
  Göz Muayenesi
  Diş Muayenesi
  KBB Muayenesi
  Pediatrik kardiyoloji Muayenesi*
  Odyoloji testi **

  RADYOLOJİK TETKİKLER
  Panoramik Diş Röntgeni ***

  LABARATUVAR TETKİKLERİ
  Tam Kan Tahlili (Hemogram)
  Demir
  Açlık Kan Şekeri
  Trigliserid
  Kolesterol
  Tam İdrar Tahlili
  Periferik yayma
  BUN****
  Kreatinin****
  AST****
  ALT****
 • Çocuk Sağlığı Check Up Programı (8 yaş üstü)

  MUAYENELER
  Pediatri Muayenesi
  Göz Muayenesi
  Diş Muayenesi (ortodontik değerlendirme)
  Pediatrik kardiyoloji Muayenesi**

  RADYOLOJİK TETKİKLER
  Panoramik Diş Röntgeni *

  LABARATUVAR TETKİKLERİ
  Tam Kan Tahlili (Hemogram)
  Demir
  Açlık Kan Şekeri
  Trigliserid
  Kolesterol
  Tam İdrar Tahlili
  BUN***
  Kreatinin***
  AST***
  ALT***
 • Çocuk Sağlığı Kardiyolojik Check Up Programı

  MUAYENELER
  Pediatrik Kardiyoloji Muayenesi

  KARDİYOLOJİK TETKİKLER
  EKO
  EKG

  LABARATUVAR TETKİKLERİ
  AKŞ
  Total Kolesterol
  LDL
  Tam Kan Sayımı (Geniş Panel)
  Satürasyon Ölçümü

Bu programları da inceleyebilirsiniz


ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.Kapat

Bu program hakkında daha detaylı bilgi istiyorum.

İlgilendiğiniz Program Çocuk
Check Up Programı

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Check up hizmeti, tüm birimlerinizde mevcut mu? Check up hizmeti, tüm hastane ve tıp merkezlerimizde mevcut. Tüm check up hizmetlerinin içerikleri, her lokasyonda uygulanabiliyor mu? Check up hizmetlerinin uygulanması, lokasyona göre farklılık gösterebiliyor. Ancak bu durumda, araç temini ve refakat ile diğer lokasyonlardan destek alınıyor. Kişinin taleplerine göre, farklı check up içerikleri düzenlenebilir mi? Check up panelleri tıbbi direktörlük onaylı hazırlanmış panellerdir. Bu nedenle içeriklerinde değişiklik yapılamıyor. Bununla beraber size özel check up panelleri oluşturulması için check up yetkiliniz ile görüşebilirsiniz. Belirlenmiş Check up panelleri dışında, check up yaptırılabilir mi? Sağlık ihtiyacına bağlı olarak, check up hekiminiz ile birlikte size özel check up paneli oluşturulabiliyor. Check up yaptırmadan önce, herhangi bir hazırlık yapmak gerekir mi? Hazırlık ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi check up hazırlık başlığı altında görebilirsiniz. Check up işlemleri esnasında, hastane içerisindeki organizasyon nasıl olacak? Check up misafirleri için tüm lokasyonlarda ücretsiz otopark ve vale hizmeti mevcut. Check up birimlerinde check up yetkilileri tarafından gün içerisindeki panelinize uygun süreçler ile ilgili sözel olarak ve broşürler ile bilgilendiriliyorsunuz. Panel içeriğinde bulunan herhangi bir işlemi, farklı bir Acıbadem lokasyonunda yaptırmam mümkün mü? Panel içeriğinde bulunan hekim kontrolünün gün ve saatini kendime göre ayarlayabilir miyim? Check up panelinizi hangi lokasyonda yaptırmak istediğinizi randevu aşamasında çağrı merkezine, kontrol randevunuz içinse uygun günlerinizi check up yetkilisine iletmenizi öneriyoruz. Gerekli düzenlemeler çağrı merkezi ve check up yetkilileri tarafından gerçekleştiriliyor.

Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 18.05.2016

HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.