192
ACIBADEM DANIŞMA www.acibadem.com.tr http://www.acibadem.com.tr/danisma
Hızlı Arama
Hastane
Tıbbi Birim
Doktor
Acıbadem Bakırköy Hastanesi/ Ulaşım
Sirkeci-Bakırköy İstikametinden Geliyorsanız:
(Sirkeci -Sultanahmet-Kumkapı -Yenikapı -Kocamustafa Paşa - Yedikule - Zeytinburnu ) Bulunduğunuz yerden sahil yoluna (Kennedy Cad.) çıkın, Ataköy -Florya istikametine doğru gelin. Bakırköy’de yolunuzun üstünde bulunan BP benzin istasyonundan yaklaşık 200 metre ilerde 1. Ataköy çıkışından sağa sapınca trafik lambalarına geleceksiniz. Trafik lambalarından Carousel istikametine gidebilmek için önce sağa, 150 metre sonra sola, 50 metre sonra tekrar sağa sapınca İstanbul Caddesi’ne çıkmış olacaksınız. Bu yola girince Carousel Alışveriş Merkezi’nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy hastanemizi göreceksiniz.
Avcılar -Bakırköy İstikametinde E5'ten Geliyorsanız
Bulunduğunuz yerden E5’e çıkın, Bakırköy istikametine gelin. İncirli’ye gelince sağda Bakırköy çıkışından İncirli Caddesi’ne girin ve Bakırköy istikametini takip edin. Yaklaşık 1 km. ilerde Dikilitaş semtine gelince yol çatal şeklinde ikiye ayrılır, siz sağ tarafta bulunan yolu takip edin. Tren yolunun üstünde bulunan köprüden geçtikten sonra kavşaktan sola dönünce İstanbul Caddesi’ne çıkmış olacaksınız. Bu yola girince girince Carousel Alışveriş Merkezi’nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy hastanemizi göreceksiniz.
Topkapı - Bakırköy İstikametinde E5’ten Geliyorsanız
Bulunduğunuz yerden E5’e çıkın, Bakırköy istikametine gelin. İncirli’de sağda Ömür Lokantasını geçince Bakırköy – Bahçelievler yol ayırımından Bakırköy istikametini takip edin. Yaklaşık 1km. ilerde Dikilitaş Semtine gelince yol çatal şeklinde ikiye ayrılır, siz sağ tarafta bulunan yolu takip edin. Tren yolunun üstünde bulunan köprüden geçtikten sonra kavşaktan sola dönünce İstanbul Caddesine çıkmış olacaksınız. Bu yola girince Carousel Alışveriş Merkezi’nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy hastanemizi göreceksiniz.
Avcılar - Florya - Yeşilköy İstikametinden Geliyorsanız:
Sahil yolundan Sirkeci istikametinde gelin. Galeria Alışveriş Merkezi’ne yaklaşınca Ataköy istikametine doğru sağa sapın, 200 metre kadar ilerledikten sonra trafik lambalarına geleceksiniz. Trafik lambalarından Carousel istikametine gidebilmek için önce sağa, 150 metre sonra sola, 50 metre sonra tekrar sağa sapınca İstanbul Caddesi’ne çıkmış olacaksınız. Bu yola girince Carousel Alışveriş Merkezi’nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy hastanemizi göreceksiniz.
Esenler - Güngören - Haznedar İstikametinden Geliyorsanız
Bulunduğunuz yerden E5’e çıkın, Bakırköy istikametine gelin. İncirli’ye gelince sağda Bakırköy çıkışından İncirli Caddesine girin ve Bakırköy istikametini takip edin. Yaklaşık 1km. ileride Dikilitaş semtine gelince yol çatal şeklinde ikiye ayrılır, siz sağ tarafta bulunan yolu takip edin. Tren yolunun üstünde bulunan köprüden geçtikten sonra kavşaktan sola dönünce İstanbul Caddesi’ne çıkmış olacaksınız. Bu yola girince Carousel Alışveriş Merkezi’nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy hastanemizi göreceksiniz.
 
 
Yazıcıya Gönder
Adres:
Halit Ziya Uşaklıgil Cad. No:1,  34140 Bakırköy/ İstanbul
Telefon:
(212) 414 44 44
 
 
 
Google Map Ulaşım Haritası