192
ACIBADEM DANIŞMA www.acibadem.com.tr http://www.acibadem.com.tr/danisma
Hızlı Arama
Hastane
Tıbbi Birim
Doktor
Acıbadem Fulya Hastanesi/ Ulaşım
Anadolu Yakasından Özel Araçla Geliyorsanız
a)E-5 üzerinden Boğaz Köprüsü’nü geçtikten sonra Beşiktaş istikametine giriniz. Yıldız ayrımından devam ederek ilk sağa dönünüz. Yokuştan inerken ikinci sola ve yolun sonundan sağa dönünüz. Işıklara geldiğinizde yol üçe ayrılır. Orta yoldan Fulya tabelasını takip ederek ilerleyiniz. Fulya Real’i geçtikten sonraki ışıklara gelmeden benzin istasyonunu geçer geçmez sağa dönünüz. b) E-6 üzerinden Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü geçtikten sonra Beşiktaş sapağından giriniz. Zincirlikuyu-Beşiktaş istikametinde devam ederek, ATV-Sabah binasının yanındaki ilk sapaktan sağa giriniz. Yolun sonundan sağa, sonra sola ve tekrar sola dönerek aşağıya doğru düz devam ediniz. Yaklaşık 1 km. aşağıda yolun solunda Acıbadem Fulya Hastanesi’ni göreceksiniz. c) E-6 üzerindan Fatih Sultan Mehmet köprüsünü geçtikten sonra Beşiktaş sapağından giriniz. Zincirlikuyu istikametinde devam ederek Ihlamur Kasrı sapağına giriniz. İkinci ışıklardan sağa dönünüz. 50 metre ileride Acıbadem Fulya Hastanesi, Real’in arkasındadır. d) E-6 üzerinden Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü geçtikten sonra Beşiktaş sapağından giriniz. Zincirlikuyu istikametinde devam ederek Mecidiyeköy sapağına giriniz. Fulya sapağına devam ediniz. 500 metre ilerde sol tarafta Acıbadem Fulya Hastanesi Real’in arkasındadır.
Anadolu Yakasından Metrobüs İle Geliyorsanız
34-A numaralı Edirnekapı metrobüsüne bininiz. Mecidiyeköy durağında ininiz. Meydandan Şişli yönüne devam edilir. Cevahir alışveriş merkezini geçtikten sonra ilk sapaktan sola dönülür. Vasıta olarak sadece taksi kullanılmaktadır. Yürüme mesafesi olarak 10-15 dakikadır.
Anadolu Yakasından Otobüs İle Geliyorsanız
Anadolu yakasından kalkan Mecidiyeköy otobüslerine bininiz. Mecidiyeköy sapağında ininiz. Meydandan Şişli istikametine devam ederek Cevahir Alışveriş Merkezi’ni geçtikten sonra ilk sapaktan sola dönünüz. 500 metre ileride Acıbadem Fulya Hastanesi Real’in arkasındadır.
Anadolu Yakasından Vapurla Geliyorsanız
Kadıköy ve Üsküdar’dan kalkan vapurlar ile Beşiktaş İskelesi veya Eminönü İskelesi’ne geliniz. Beşiktaş iskelesinden hastanemize ulaşım sadece taksi ile sağlanmaktadır. Eminönü’nden ise 26-A numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Hastane önünde inebilirsiniz.
Avrupa Yakasından Geliyorsanız
a)E-5 üzerinden Kadıköy Ankara istikametinde devam ediniz. Mecidiyeköy sapağından girdikten sonra Fulya istikametine devam ediniz. 500 m. ilerde Acıbadem Fulya Hastanesi Real'in arkasındadır. b) E-6 üzerinden Kadıköy Ankara istikametinde devam ediniz. Okmeydanı sapağından Şişli istikametine devam ediniz. Şişli Camii’nden sola dönünüz. Fulya sapağından giriniz. 500 m. ileride solda Acıbadem Fulya Hastanesi Real'in arkasındadır.
 
 
Yazıcıya Gönder
Adres:
Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23, 34349 Fulya, Beşiktaş / İstanbul
Telefon:
(212) 306 44 44
 
 
 
Google Map Ulaşım Haritası