192
ACIBADEM DANIŞMA www.acibadem.com.tr http://www.acibadem.com.tr/danisma
Hızlı Arama
Hastane
Tıbbi Birim
Doktor

Acıbadem Eskişehir Hastanesi/ Ulaşım
Havaalanından Geliyorsanız
Şehir merkezine giden yolu takip ediniz ve çevre yolu kavşağına gelince sağa dönünüz. Anadolu Üniversitesi'ni geçtikten 200 metre sonra kavşaktan sağa dönünüz ve ilk ışıklardan 'u' dönüş yaparak köprü yolunu takip ediniz. Yolun sonundaki ışıklardan sağa döndüğünüzde hastanemizi göreceksiniz.
Karayolu İle Geliyorsanız
Ankara Eskişehir çevre yolu üzerinde Anadolu Üniversitesini geçtikten 200 metre sonra kavşaktan sağa dönünüz ve ilk ışıklardan 'u' dönüş yaparak köprü yolunu takip ediniz. Yolun sonundaki ışıklardan sağa döndüğünüzde hastanemizi göreceksiniz. Bursa ve İstanbul yönünden çevre yolunu takip ediniz. Yolun sağ tarafında Koçtaş mağazasını göreceksiniz. 500 metre ileride sağ tarafta Acıbadem Eskişehir Hastanesi yer almaktadır. Afyon ve İzmir istikametinden Kütahya yönüne devam ediniz. Eskişehir il merkezine girmeden Ankara yönlendirmesinden sağa dönerek çevre yoluna giriniz. Yolun sağ tarafında Koçtaş mağazasını göreceksiniz. 500 metre ileride sağ tarafta Acıbadem Eskişehir Hastanesi yer almaktadır.
Demir Yolu İle Geliyorsanız
Gardan çıkınız ve sola dönerek yolun sonuna kadar devam ediniz. Yolun sonundaki caddeden sağa dönerek tramvay durağına gidiniz. SSK yönündeki tramvaya bininiz ve Havacılık Müzesi durağında ininiz. Acıbadem Eskişehir Hastanesi tramvay durağının sol tarafında yer almaktadır. Eskişehir Garı önünde taksi durağı yer almaktadır.
Otogardan Geliyorsanız
Tramvayı kullanınız. “Havacılık Müzesi” durağında ininiz. Acıbadem Eskişehir Hastanesi tramvay durağının sol tarafında yer almaktadır.
 
 
Yazıcıya Gönder
Adres:
Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sk. No:19 Eskibağlar - Tepebaşı / Eskişehir
 
Telefon:
(222) 214 44 44
 
 
 
Google Map Ulaşım Haritası