192
ACIBADEM DANIŞMA www.acibadem.com.tr http://www.acibadem.com.tr/danisma
Hızlı Arama
Hastane
Tıbbi Birim
Doktor
Aile Hastanesi/ Ulaşım
Topkapı İstikameti E-5 Yönünden Geliyorsanız
Bulunduğunuz yerden E-5'e çıkarak Bakırköy istikametine geliniz. Merter istikametinde ilerledikten sonra Bakırköy-Bahçelievler tabelasından yan yola giriniz. Birinci Bahçelievler girişini geçtikten sonra ikinci Bahçelievler girişinden sağa giriniz. Hastanemiz, yaklaşık 100 metre sonra trafik ışıklarının sol tarafında yer almaktadır.
Avcılar İstikameti E-5 Yönünden Geliyorsanız
E-5 istikametinden Topkapı yönünde ilerleyiniz. E-5 üzerinden Şirinevler istikametini geçtikten sonra Bakırköy yan yol tabelasından içeri giriniz. Yaklaşık 150 metre ileride, Bakırköy Devlet Hastanesi'nin bulunduğu yerdeki trafik ışıklarından sonra döner kavşaktan sola doğru, Bahçelievler istikametine dönünüz. Hastanemiz, yaklaşık 150 metre sonra trafik ışıklarının sol tarafında yer almaktadır.
Bakırköy İstikametinden Geliyorsanız
Bakırköy Özgürlük Meydanı'ndan İncirli Caddesi istikametine doğru ilerleyiniz. İncirli köprüsü altından geçip yolun Edirne istikametine doğru yan yoldan ilerleyiniz. 150 metre sonra Bahçelievler girişinden içeriye giriniz. Hastanemiz, yaklaşık 100 metre ilerideki trafik ışıklarının solunda yer almaktadır.
 
 
Yazıcıya Gönder
Adres:
Talatpaşa Bulvarı, Begonyalı Sokak, No: 7-9 Bahçelievler 34590 İstanbul
Telefon:
(212) 441 41 42
 
 
 
Google Map Ulaşım Haritası