SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNAcıbadem Sağlık Grubu Acil Servisleri’nde ve tıp merkezlerinde alanında uzmanlaşmış hekimler ve ilgili sağlık personeliyle acil durumlarda oluşan tüm sorunlara üstün hizmet anlayışıyla hizmet sunulması amaçlanmaktadır.

Acil Servis bölümlerimizde aile hekimliği uzmanları ve/veya acil tıp uzmanları görev yapmaktadır.

Acil Servis birimlerimizdeki ekip tarafından değerlendirilen hastalarımız ilgili tetkikleri hızla yapıldıktan ve sonuçları değerlendirildikten sonra gerekli görüldüğü takdirde ilgili tıbbi bölüme hızla sevk edilmektedir.

Acıbadem Sağlık Grubu olarak Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri sırasında temel amacımız hasta için en uygun ve etkin müdahaleyi zamanında yapmaktır.

Mobil Sağlık Hattı: 444 9 724

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44

Acil Servis Bölümü Doktorları


Acil Servis Bölümü Hizmet Noktaları

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44


Acil Servis Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Ambulans hizmetlerimiz Acıbadem Sağlık Grubu şirketlerimizden Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından veriliyor. Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’ne ait ambulans filosu acil tıp alanında deneyimli doktorlar, ilgili sağlık çalışanları ve acil yardım sertifikalı sürücülerden oluşuyor. Hastanelerde acil durumlarda hasta nakli ve sevki için heliport (helikopter alanı) da bulunuyor.

Ambulanslarımız hastanemizde yatan tüm hastalara hizmet verdiği gibi, 7 gün 24 saat boyunca 444 9 724 numaralı Mobil Sağlık Hattı ile tüm GSM operatörlerinden alan kodu çevirmeden aranabilmektedir.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44