SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNVital fonksiyonları yaşamsal risk taşıyacak şekilde bozulmuş her hasta kritik hasta olarak tanımlanır. Acıbadem Sağlık Grubu Yoğun Bakım Üniteleri multidisiplinler yaklaşımıyla kritik hastalara 24 saat süresince yaşamsal destek veren teknoloji ile donatılmıştır.

Hastanelerimizde; genel yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım, çocuk yoğun bakım, kardiyoloji yoğun bakım ve kardiyovasküler cerrahi yoğun bakım üniteleri bulunmaktadır. Her yatak başında yapay solunum cihazı ve her türlü monitorizasyona uygun monitörler yer almaktadır. Ayrıca hemodiyaliz sistemi ani gelişen böbrek yetersizliği için kullanıma hazır olarak bulunmaktadır. Yoğun bakım ünitesinde yatan hastalara günün her saatinde tüm laboratuvar testleri ve görüntüleme tetkikleri uygulanabilmektedir.

Pediatrik ve erişkin yaşa kadar tüm kritik hastaların kabul edildiği ünitelerimizde hastanın kabulünden itibaren hastayla ilgili her türlü takip, tedavi ve bakım hizmetleri bölüm çalışanları tarafından yürütülmektedir.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44

Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Bölümü Doktorları


Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Ünitesi

Bu ünite açık kalp ameliyatı ya da büyük damar ameliyatı geçirmiş hastaların, tüm hemodinamik verilerinin sürekli izlendiği hasta başı monitör sistemi ile donatılmıştır.

 

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44