SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNKulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları bölümleri Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinde ve tıp merkezlerinde hizmet vermektedir. Multidisiplinler yaklaşımı ile kulak, burun, boğaz ve ilgili baş boyun hastalıklarının hem medikal hem de cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44

Kulak Burun Boğaz Medikal Cihazlar

da VINCI

NASA tarafından uzaydaki astronotları ameliyat etmek amacıyla üretilen robot ‘da Vinci’, operasyonu mikro kesilerle yapıyor ve 3 boyutlu görüntü alınmasına imkan tanıyor. Bunun için de ameliyat sahasının dışındaki bir konsolda oturan ve onu yönlendiren bir doktora ihtiyaç duyuluyor.

Başta üroloji, kalp- damar cerrahisi, genel cerrahi, kulak burun boğaz ve kadın hastalıklarında olmak üzere pek çok alanda kullanılıyor.

Kulak Burun Boğaz Bölümü Doktorları


Kulak Burun Boğaz Bölümü Hizmet Noktaları

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44


Kulak Burun Boğaz Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Acıbadem Sağlık Grubu Kulak Burun Boğaz Hastalıkları bölümlerinde; işitme kayıpları, kulak enfeksiyonları, denge hastalıkları, baş dönmesi, kulak çınlamaları, kronik sinüzit, burun alerjileri, koku alma bozuklukları, burun kanamaları, burun tıkanıklığı ve burnun dış görünümü ile ilgili problemler, nazal polipozis gibi burun hastalıkları, gözyaşı bezi tıkanıklıkları, ses bozuklukları, yutma problemleri, gastroözefajiyal reflü gibi boğaz hastalıkları ile baş ve boyun bölgesi tümörleri alanında tanı ve tedavi hizmetleri verilmektedir.

Ayrıca Odyoloji birimimizde odyolojik testler, orta kulak basınç ve refleks testleri, beyin sapı odyometrisi (ERA) ve özellikle yeni doğan döneminde işitmenin değerlendirilmesinde en önemli tarama yöntemi olan oto akustik emisyon testleri yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44