SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNVital fonksiyonları yaşamsal risk taşıyacak şekilde bozulmuş her hasta kritik hasta olarak tanımlanır. 

Hastanelerimizde; genel yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım, çocuk yoğun bakım, kardiyoloji yoğun bakım ve kardiyovasküler cerrahi yoğun bakım üniteleri bulunmaktadır. Her yatak başında yapay solunum cihazı ve her türlü monitorizasyona uygun monitörler yer almaktadır. Ayrıca hemodiyaliz sistemi ani gelişen böbrek yetersizliği için kullanıma hazır olarak bulunmaktadır. Yoğun bakım ünitesinde yatan hastalara laboratuvar testleri ve görüntüleme tetkikleri uygulanabilmektedir.

Pediatrik ve erişkin yaşa kadar tüm kritik hastaların kabul edildiği ünitelerimizde hastanın kabulünden itibaren hastayla ilgili her türlü takip, tedavi ve bakım hizmetleri bölüm çalışanları tarafından yürütülmektedir.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44

Yenidoğan Yoğun Bakım Bölümü Doktorları


Yenidoğan Yoğun Bakım Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemizde, riskli ve ciddi hastalıkları olan yenidoğanlara Neonatoloji ve Pediatri uzmanlarımız ile hemşirelerimiz tarafından hizmet verilmektedir. Başta pediatrik kardiyoloji ve nöroloji olmak üzere tüm yan dallar ve çocuk cerrahisi uzmanları da bebek hastalara hizmet vermektedir. Yatak başı monitör, dijital röntgen, ultrasonografi, ekokardiyografi, işitme taraması ve EEG işlemlerinin mümkün olduğu ünitelerimizde, pediatrinin tüm alt branşları ile de destek verilmektedir.

 

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44