Acıbadem  Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi
BASIN HABERLERİ

Basından

Genç erkeklerin derdi kıl dönmesi

Genç erkeklerin derdi kıl dönmesi Devamını Oku

Tuvalette fazla oturmak hemoroid yapıyor

Tuvalette fazla oturmak hemoroid yapıyor Türk toplumunda çok yaygın bir alışkanlık, tuvalette bir şeyler okumak. Ancak aman dikkat! Uzmanlar uyarıyor: Tuvalette dergi-gazete okuyan, bulmaca çözen cep telefonuyla sosyal medyaya girenler...
Devamını Oku

Yaşam kalitesini tekrar yakalamak mümkün

Yaşam kalitesini tekrar yakalamak mümkün Toplumda yaygın bir hastalık olan 'gaz ve Dışkı Tutamama' kişiyi sosyal yaşantısından alıkoyduğu gibi deri hastalıkları, enfeksiyon hatta depresyona bile yol açabiliyor. Ancak çaresi yok değil!
Devamını Oku

Yanlış yaşam biçimi kabızlığa davetiye çıkarıyor!

Yanlış yaşam biçimi kabızlığa davetiye çıkarıyor! Kabızlık 7'den 70'e hatta bebeğine dek herkesin hayatında en az bir kez başından geçen ortak sorun. Kabızlığa en çok da yanlış yaşam biçimi zemin hazırlıyor. Uzmanlar uyarıyor...
Devamını Oku

Uzmana Danışın

0212 306 46 98
anorektalhastaliklarmerkezi@acibadem.com.tr
YUKARI
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 05.12.2016
HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.