Acıbadem Kemik İliği Merkezleri

Basında

Kemik İliği Nakli

Kemik ilgi nakliyle lösemiyi yendi

Minik Berfin'in Büyük Zaferi!

Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi Çocuk Kemik İliği Transplantasyon Ünitesi Başkanı Prof. Dr. Gülyüz Öztürk’ün önderliğinde 3 Eylül’de kemik iliği transplantasyonu gerçekleştirilen minik Berfin, artık taburcu oldu. Berfin’in nakil sürecini anlatan Prof. Dr. Gülyüz Öztürk, Berfin’in tedavisinin tüm çocuklara umut olmasını istediklerini belirtti.

Devamı
Kemik İliği Nakli

Hayatınız 180 DERECE dönerse...

Lenfoma tedavisinin ardından yeniden sağlıklı ve mutlu günlerine dönen Tuğba Mutlu Semerci, her şeyin tam "Bitti artık, yolun sonuna geldim " dediğiniz anda yeniden başladığının ve hayatın kötü sürprizleri olduğu kadar mucizelere de açık olduğunun en canlı kanıtı.

Devamı
Kemik İliği Nakli

İlik naklinde yüzde yüz uyum şartı tarih oluyor

Türk doktorların geliştirdiği yöntemle, artık ilik nakil için donör beklemeye gerek yok. Hastayı; annesi, babası, kardeşi, çocuğu hayata bağlayacak. İzmirli Melis Akbaş için aylarca uygun donör aranmıştı. Küçük kıza Almanya'da bulunan bir verici sayesinde 20 Aralık'ta nakil yapıldı.

Devamı

Kemik İliği Nakli SözlüğüKemik İliği Nakli Sözlüğü

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular

Kemik İliği Nakli MerkezlerimizKemik İliği Nakli Merkezlerimiz


Acıbadem Sağlık Grubu

Acıbadem Sağlık Grubu
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır. Güncelleme Tarihi 04.11.2016