Acıbadem Omurga Sağlığı Merkezi
Omurga Sağlığı Merkezi
Omurga Sağlığı Merkezi Omurga Sağlığı Merkezi
Acıbadem Omurga Sağlığı Merkezi

Acıbadem Maslak Hastanesi Omurga Sağlığı Merkezi

Acıbadem Maslak Hastanesi Omurga Sağlığı Merkezi hasta odaklı tedavi ilkesi ve multidisipliner yaklaşımla güncel tanı ve tedavi hizmetleri sunuyor. Multidisipliner program; cerrahi müdahale gerektiren ve gerektirmeyen durumların yanı sıra ayakta tetkik ve tedavi sağlayacak uzmanları da barındırıyor. Böylece tanı ve tedavi süreçleri içerisinde bilgi paylaşımı daha hızlı olup, bu sayede omurga rahatsızlıkları bulunan hastalar için vakit kaybını en aza indirerek çözüm üretme aşamasına geçiliyor. Uzmanlarımız, güncel teknolojik cihazları kullanarak tanı ve tedavi sürecinde hızlı ve sonuca yönelik çalışıyor.

Omurga Sağlığı Merkezimiz hastalarına tedavinin yanı sıra eğitim de sunuyor. Görsel ve yazılı malzemeler ile yapılan eğitimlerle, hastalar daha gerçekçi beklentiler oluşturuyor ve iyileşmeleri daha kolay oluyor. Konservatif ve cerrahi tedavi sonuçları klinik yolların etkinliği ile objektif olarak yaşam kalitesi anketleriyle de değerlendiriliyor. Bu şekilde, oluşabilecek istenmeyen sonuçlar da (komplikasyonlar) takip ediliyor, tartışılıyor ve önleniyor. Tedavinin her basamağında hasta emniyet kartı aracılığıyla yapılabilecek yanlışlıklar ortadan kaldırılıyor. Merkezimizde hasta emniyeti her zaman birinci planda tutuluyor.

Acıbadem Maslak Hastanesi Omurga Sağlığı Merkezi'nde ayrıca yurt içi ve yurt dışı bilimsel çalışmalara katkı sağlanmakta ve hastaların omurga sağlığını, omurga hastalıklarının tedavisini geliştirecek bilimsel bilgi arttırılmaya çalışılmaktadır. Aynı zamanda parçası olduğumuz online uluslararası uzman platformlarında karışık, zor veya sınırda vakalar için ilgili hastalardan izin alınarak konsültasyon alınmakta ve hasta için en doğru kararın verilmesi konusunda çaba sarf edilmektedir.
Acıbadem Omurga Sağlığı Merkezi

Ekibimiz

Acıbadem Omurga Sağlığı Merkezi Acıbadem Omurga Sağlığı Merkezi
İzlanda'dan Türkiye'ye skolyoz yolculuğu Prof. Dr. Ahmet Alanay Japonya’da Bant ile Gerdirme Tekniği Hakkında Konuşma Yaptı Prof. Ahmet Alanay Hong Kong Üniversitesi’nde Eğitim Verdi Üç kızın skolyoz yolculuğu Skolyoz Sağlık Söyleşisi Gerçekleşti Omurga Eğriliğinde Ezber Bozuluyor Omurgadaki eğriliğe dikkat! Miray'ın Omurgası Bantla Düzeldi

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Tel: +90 212 304 48 38

YUKARI