Acıbadem Omurga Sağlığı Merkezi

Yrd. Doç. Dr. Çağlar Yılgör

Yrd. Doç. Dr. Çağlar Yılgör Yrd. Doç. Dr. Çağlar Yılgör, 2001'de Tarsus Amerikan Koleji'nden, 2007'de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.

2007-2012 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda araştırma görevlisi olarak çalışarak uzmanlığını aldı. 2009 yılında yaz aylarında Perugia Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği'nde misafir doktor olarak çalıştı. Devlet hizmet yükümlülüğü görevini Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi'nde tamamladı.

2014 yılından itibaren Acıbadem Sağlık Grubu'nda, Maslak Hastanesi, Omurga Sağlığı Merkezi'nde çalışmalarını sürdürmektedir.

Yrd. Doç. Dr. Yılgör, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği ve Türk Omurga Derneği üyesidir. Avrupa Genç Ortopedistler Federasyonu'nun (FORTE) yönetim kurulu üyesidir.

 

 

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Tel: +90 212 304 48 38

YUKARI