En iyi kullanım için javascript kullanımını aktifleştirin.
SGK Mensuplarından Fark Alınmamaktadır
Acıbadem Organ Nakli Merkezleri

Acıbadem Organ Nakli Merkezleri

Dünyada her yıl çok sayıda insan organ yetmezliği ile karşı karşıya kalıyor. Buna karşılık, verici sayısının yeterli seviyede olmaması organ nakline olan ihtiyacı artırıyor. Kadavradan yeterli bağışın yapılmaması, canlı vericilerden nakil yapılmasını zorunlu kılıyor. Ayrıca, organ nakli bekleme listesine eklenen kişi sayısı da her geçen yıl çoğalıyor. Pek çok hasta sağlıklı bir organ bulabilmek umuduyla bekliyor.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de önemli bir sağlık sorunu olan organ nakli konusunu misyon edinen Acıbadem Sağlık Grubu, bu alanda 3 ayrı merkezle hizmet veriyor. Gruba bağlı Acıbadem Bursa Hastanesi ve Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi'nde böbrek ve karaciğer, Acıbadem International Hastanesi' nde böbrek nakilleri yapılıyor. Bu üç merkezde organ nakli ve beraberindeki tüm sağlık hizmetleri SGK kapsamında veriliyor.

Organ Nakli Merkezleri laboratuvar hizmetlerinde; Acıbadem Sağlık Grubu’na bağlı Labmed’in uluslararası standartlardaki hizmetlerinden yararlanıyor. Acıbadem Labmed Klinik Laboratuvarı, "Deutsch Akkreditierungsstelle Chemie GmbH" (DACH) tarafından, klinik laboratuvarı akreditasyonu olan "ISO 15189" belgesine sahip.

Hızlı İletişim

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır..
4-2017