ÜYE GİRİŞİ HIZLI RANDEVU & BİLGİ TALEBİ

Alzheimer Takip Programı

  1. Ana Sayfa
  2. Alzheimer Takip Programı
ALZHEİMER TAKİP PROGRAMI VE AKILLI BİLEKLİK UYGULAMASI

ALZHEİMER TAKİP PROGRAMI VE AKILLI BİLEKLİK UYGULAMASI

Alzheimer Takip Programı ve Akıllı Bileklik Uygulaması, hasta yakınları için geliştirildi.

Bu uygulama, hastasının yanında olmasa bile hasta yakınlarının onu takip etmesini ve bir aksaklık durumunda uyarılmasını sağlıyor. Akıllı Bileklik Uygulaması’nda; düşme sensörü, panik düğmesi, hareketsiz kalma uyarısı, ilaç hatırlatması, yürüme ve aktivite takibi bulunuyor.

Akıllı Bileklik; hasta yakınının telefonuna yükleyeceği Badi Yanımda mobil uygulaması ile uyumlu hale getirilerek hastaya dair tüm verilerin takip edilmesini ve uyarıların alınmasını sağlıyor.

Hasta düştüğünde, acil durum sinyali verdiğinde, belirli alanı terk ettiğinde veya akıllı bilekliğini çıkardığında hasta yakını bildirim alıyor. Gerektiğinde ambulans sevk ediliyor.

Akıllı Bileklik Ne Gibi Kolaylıklar Sağlar?

ALZHEİMER TAKİP PROGRAMI VE AKILLI BİLEKLİK UYGULAMASI

Alzheimer Takip Programı’na Nasıl Üye Olabilirsiniz?

Akıllı bilekliği edinmek ve yakınlarınızın sağlık durumunu takip etmek için Alzheimer Takip Programı’na üye olmanız yeterlidir. Program üyeliği hekim muayenesi sonrası başlatılır.

Alzheimer Takip Programı ve Akıllı Bileklik Uygulaması ilk olarak Acıbadem Eskişehir Hastanesi tarafından yürütülmektedir. Hekim randevusu için 444 55 44 Alo Acıbadem Çağrı Merkezi’ni arayabilir aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.