Ücretsiz Danışma Hattı Her Perşembe 10.00-11.00

MERKEZİMİZ

Acıbadem Fulya Hastanesi

Ayaktan tedavi hizmeti, uygun vakalarda madde kullanım bozukluğunun tedavisini, sık poliklinik kontrolleri ile hastane yatışı yapmadan sürdürülebilmek anlamına gelir. Bu yöntem ile kişiyi izole etmek yerine, hayatını kısıtlamadan işine, okuluna devam edebilmesine ve hayatının akışına ara vermesine gerek yoktur.

Tedavi planımızı kişinin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun olarak özelleştirmeyi amaçlıyoruz. Kişinin sadece bedensel sağlığını değil, psikiyatrik ihtiyaçlarını, ilişkilerini, mesleki ve sosyal ihtiyaçlarını kapsayan geniş bir değerlendirme sonunda en uygun tedavi planını kişiyle birlikte oluşturuyoruz.

Acıbadem Fulya Hastanesi "Bağımlılık Merkezi"mizde, genel mahremiyet kuralları tüm dikkatle uygulanmaktadır. Kişinin başvuru sebebini hekimi dışında kimse ile paylaşılmamasını sağlayacak şekilde düzenlemeler yapılmıştır.

Acıbadem Fulya Hastanesi Bağımlılık Merkezi'nin ücretsiz danışma hattı, her Perşembe 10:00 - 11:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Danışma hattımıza 0212 306 47 41 numarasından ulaşabilir ve hekimimize doğrudan sorularınızı iletebilirsiniz.