SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Sistina Hastanesi
  • ODALARODALARHastanemizde standart oda ve suit oda bulunmaktadır.
  • OTOPARKOTOPARKHastanemizde otopark bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • ATMATMHastanemizde ATM bulunmaktadır.
  • KUAFÖRKUAFÖRHastanemizde kuaför bulunmaktadır.
  • İBADETHANEİBADETHANEHastanemizde ibadethane bulunmaktadır.

Acıbadem Sağlık Grubu'na Ekim 2011’de katılan Acıbadem Sistina Hastanesi, 134’ü uzman hekim, 15'i profesör, 304’i hemşire ve sağlık personeli olmak üzere yaklaşık 921 kişilik kadrosu ile hizmet veriyor. Acıbadem Sistina Hastanesi'nde Kanser, Meme Sağlığı, Omurga Sağlığı, Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı ile Kalp ve Damar Cerrahisi özellikli merkezleri yer alıyor. Tıbbi branşlarda tanı ve tedavi hizmeti veren hastane uluslararası JCI akreditasyonuna da sahip.  

22.000 m² Kapalı Alan

22 bin metrekarelik kapalı alan üzerine kurulu 193 yataklı hastanede 7 ameliyathane ve 40 yoğun bakım ünitesi (genel, kardiovasküler, koroner ve yenidoğan) bulunuyor.

Acıbadem Sistina Hastanesi, Neonatoloji Bölümünün emzirme konusundaki standartlara uyumu ile, UNICEF'in Bebek Dostu Hastane sertifikasına sahip. Çevre dostu hastaneler listesinde de yer alan Acıbadem Sistina'da atıklar geri dönüştürülüyor, temiz ve sağlıklı bir çevreye katkı sunuluyor.

Medikal Cihazlar

Hastanede kanser hastalıkları başta olmak üzere çeşitli hastalıkların tanı ve tedavisinde Trilogy ve Pet CT cihazları ile hastalara hizmet veriliyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Sistina Hastanesi Kanser Merkezi’nde kanserin tanı ve tedavisin kapsamında nükleer tıp ve radyoterapi hizmeti de veriliyor. Hastanede ayrıca Kanser, Meme Sağlığı , Omurga Sağlığı, Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı ile Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezlerinde multidisipliner yaklaşımla hastalara hizmet sunuluyor.

Merkezler

Onkoloji Merkezi Meme Sağlığı Merkezi Omurga Sağlığı Merkezi Kalp Sağlığı Merkezi
Tüp Bebek Merkezi

Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinde birçok tıbbi birimi tek bir çatı altında toplayan "multidisiplinler" yaklaşımla tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı Özellikli Merkezler bulunmaktadır.


Odalar

Hastanemizde 193 hasta yatağı mevcuttur.


Otopark

Acıbadem Sistina Hastanesi'nde, misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

ATM

Acıbadem Sistina Hastanemizde Stopanska Banka Bitola ATM'si bulunmaktadır.

Kafeterya

Hastanemizin 7. katında misafirlerimiz için hizmet veren bir kafeteryamız mevcuttur.

Kuaför

Hastanemizde kuaför salonu bulunmamaktadır. Hastalarımızdan talep geldiği takdirde bu hizmet dışarıdan sağlanmaktadır.

İbadethane

Biri hastane içerisinde diğeri ise hastanemizin bahçesinde bulunmak üzere, kapalı ibadet alanı ve bahçede bir şapel olmak üzere 2 adet ibadethane mevcuttur.