SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNHemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi’nde, kalın bağırsak ve makat bölgesinin hastalıklarının tanı ve tedavisi gerçekleştirilir. Hemoroid, kabızlık, anal fissür, anal kaşıntı, gaz ve dışkı kaçırma, bağırsak fıtığı, kıl dönmesi, anal ve perianal siğiller, pelvik ağrı ve fonksiyon bozuklukları, tanı ve tedavisi gerçekleştirilen hastalıklar arasındadır.

Anorektal hastalıkların tanı ve tedavisi multidisipliner anlayışla gerçekleştirilir. Hastalığın durumuna göre uygulanacak cerrahi ve medikal tedavi yöntemine hekim tarafından karar verilir. 

Anorektal ultrasonografi, kolon transit zamanı, defekografi, anorektal manometre ve diğer anorektal fizyoloji testleri, balon atma testi, özellikli lavman gibi test ve yöntemler uygulanır. 

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44

Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezleri Bölümü Doktorları


Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezleri Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Hemoroid, kabızlık, anal fissür, anal kaşıntı, gaz ve dışkı kaçırma, bağırsak fıtığı, kıl dönmesi, anal ve perianal siğiller, pelvik ağrı ve fonksiyon bozuklukları gibi bir hastalık yelpazesini kapsayan Anorektal Hastalıklar Merkezi’ne başvuran hastalar öncelikle proktoloji ile ilgilenen gastroenteroloji ya da genel cerrahi uzmanları tarafından muayene ediliyor.

İlgili tüm birimlerin bir araya toplandığı özel bir alanda kurulan Anorektal Hastalıklar Merkezi, tanı ve tedavi hizmetlerinin hastanın başka bir alana gitmesine gerek kalmadan, tek merkezde gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44