SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde kurulan Baş Ağrısı Klinikleri’nde baş ağrısının tanı ve tedavisi konusunda hizmet verilmektedir. Ağrısı olup henüz tanısı konmamış ya da daha önce önerilen tedavilerden sonuç almamış kişilerin durumu hekimlerimiz tarafından değerlendirilmektir.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44

Baş Ağrısı Kliniği Bölümü Doktorları


Baş Ağrısı Kliniği Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Acıbadem Sağlık Grubu Baş Ağrısı Klinikleri'nde nöroloji uzmanları görev almaktadır. Hastaların başvurularında tarif edilen ağrıyla ilişkilendirilecek başka hastalıklar konusunda bir şüphe varsa hastadan bazı tetkikler istenebilmektedir.

Baş ağrısına neden olan birden fazla sorun olabilir. Bu durumda baş ağrısı ünitesi ile işbirliği içinde olan psikiyatri, diş hekimliği, çene cerrahisi, göz hastalığı, kulak burun boğaz, beyin cerrahisi, dahiliye, fizik tedavi ve ağrı uzmanlığı gibi branşlarla birlikte çalışılmaktadır.

Baş Ağrısı Klinikleri'nde uygulanacak tedavide amaç, baş ağrısının sıklık ve şiddetini azaltmaktır. Hastaneye yatış nadiren gerekmektedir.

Tedavi süresince hastalardan, uzmanlar tarafından verilen ağrı çizelgesini doldurmaları istenecektir. Günlük ağrıların kaydedildiği bu çizelge ile doktor tedavinin gidişatını takip edebilmektedir.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44