SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNAcıbadem Sağlık Grubu hastane ve tıp merkezlerinde yaş ve cinsiyet farklılıklarına göre düzenlenen standart check-up programlarının yanı sıra yaşam tarzınız, kişisel özellikleriniz, alışkanlıklarınız, beklentileriniz ve ailenizin tıbbi geçmişi hakkında verdiğiniz bilgiler dikkate alınarak size özel riskler belirlenir ve öncelikleriniz doğrultusunda bir check-up programı sunulur.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44

Check-Up Merkezi Bölümü Doktorları


Check-Up Merkezi Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Acıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki tüm Check-Up merkezlerinde doktorunuz ile gerçekleştireceğiniz görüşmenin sonrasında yapılacak tetkikler belirlenir ve gerektiğinde ilgili birimlerden konsültasyon istenir. Sağlık Riski Değerlendirme adı verilen bu yöntemle elde edilen sonuçlar doğrultusunda gerekli yönlendirilmeleriniz ve kontrolleriniz gerçekleştirilir.

Sağlık Riski Değerlendirme yöntemi ile standart check-up programlarına ek olarak, taşıdığınız risklere göre belirlenen bir program ile tetkikler yapılır.

Check-Up programı sonrasında sağlığınızla ilgili tüm kayıtlar saklanır ve aile hekiminizle sağlık durumunuzun takibi için iletişim halinde olabilirsiniz.

Kurumsal Check Up iletişim:

Kurumsal Pazarlama ve Check Up Müdürlüğü – 0 216 547 36 48 ve asgkurpazcheckup@acibadem.com.tr

 

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44