SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNAcıbadem Sağlık Grubu Genel Cerrahi Bölümü, mevcut hastane, tıp merkezi ve polikliniklerde hasta muayene ve tedavisini gerçekleştirmek üzere organize olmuştur. 

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44

Genel Cerrahi Bölümü Doktorları


Genel Cerrahi Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinin genel cerrahi ünitelerinde şu alanlarda tedavi ve tanı hizmetleri verilmektedir.

Obezite Cerrahisi

Obezite hastalığı insan vücudunda çok sayıda organı etkilemektedir. Bu yüzden tedavisinin de multidisipliner yani birden çok branşın birlikte uyum içerisinde çalıştığı bir ortamda planlanıp yapılması gerekir. Acıbadem Sağlık Grubu olarak obezitenin tedavisinde kullandığımız yöntemlerden biri olan obezite cerrahisinde mide bandı, gastrik sleeve ve gastrik bypass yöntemleri kullanılır. Daha fazla bilgi için tıklayın…

Endokrin Cerrahisi

Endokrin cerrahisi, tiroid, paratiroid, adrenal ve gastrointestinal ile pankreasın nöroendokrin tümörlerini içeren cerrahi alandır.

Gastroentroloji Cerrahisi

Gastrointestinal Sistem Cerrahisi’nde özefagus ve mide-duodenum, ince bağırsak, kalın bağırsak ve rektuma ait hastalıkların cerrahi tedavileri yapılmaktadır.

Karaciğer, Pankreas, Safra Yolları Cerrahisi (Hepatopankreatobilier Cerrahi)

Hepato-pankreato-biliyer (HPB) cerrahisi, genel cerrahinin karaciğer, pankreas ve safra yolları hastalıklarıyla uğraşan alt grubudur. Bölümün karaciğer, pankreas ve safra yollarının üçüyle ilgili olmasının en önemli sebebi, bu bölümlerin birbirleriyle olan yakın ilişkisidir.

Meme Cerrahisi

Acıbadem Sağlık Grubu’nda meme kanserinin tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için tıklayın…

Organ Nakli

Organ Nakli Merkezlerimizde böbrek nakli ve karaciğer nakli ameliyatları gerçekleştirilmektedir. Daha fazla bilgi için tıklayın…
 

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44