SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNAcıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi Üroloji bölümü bünyesindeki merkezin ilgilendiği ana konular; çocuk ve erişkinlerde gece ve gündüz idrar kaçırma, öksürme ve ıkınma ile idrar kaçırma, ani idrar kaçırma, ağrılı idrar yapma, sık idrara çıkma, rahat idrar yapamama ya da hiç idrar yapamama sorunlarıdır.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44

İdrar Kaçırma ve Mesane Sağlığı Merkezi Bölümü Doktorları


İdrar Kaçırma ve Mesane Sağlığı Merkezi Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Erkeklerde kazalar ya da prostat ameliyatları sonrası idrar kaçırma, kadınlarda ise doğumlara bağlı mesane sarkması ya da rahim ameliyatları sonrası haznenin sarkmasına bağlı idrar kaçırmalarının medikal ve cerrahi tedavileri merkezde uygulanıyor.

Mesane askı ameliyat (transobturator tape-TOT) ve (transvajinal tape-TVT), Burch, mesane boynu endoskopik enjeksiyonları, mesaneye botox enjeksiyonları, artifisiyel sfinkter takımı, sakrokolpopeksi, sistosel, vezikovajinal fistül, ameliyatları endoskopik veya açık cerrahi yöntemleriyle gerçekleştiriliyor. Bunun yanı sıra estetik olarak vajen daraltma ve  dudak (labia) kozmetiği işlemleri de yapılıyor. 

Ayrıca ağrılı pelvis ya da ağrılı mesane sendromları (intersisyel sistit) ve kronik sistitler için mesane içi ilaç tedavileri, tibial sinir nöromodülasyon, sakral nöromodülasyon gibi ameliyatsız yöntemler uygulanıyor.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44