SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNAcıbadem Sağlık Grubu Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümlerinde pek çok ailenin çocuk sahibi olma mutluluğuna erişmesine yardımcı olunmakta ve sağlıklı nesiller için çaba sarf edilmektedir. Yine Kadın Hastalıkları hekimlerinin gözetiminde tanı ve tedavi hizmetleri uygulanmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümlerinde genel kadın sağlığı, menopoz-osteoporoz, gebelik takibi, riskli gebelikleri izleme, yardımcı üreme teknikleri ile kadınlık organları kanserleri gibi birçok alanda da hizmet verilmektedir.

Ayrıca bölümümüz tarafından doğuma hazırlık kursları, ebeveynlere yönelik eğitim seminerleri akademisyenler ve eğitimciler tarafından verilmektedir. Seminerlerimizde video, slayt ve maket gibi görsel materyallerle doğru bilginin en etkin şekilde iletilmesi ve yayılması da amaçlanmaktadır.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü Doktorları


Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Ergen ve Pediatrik Jinekoloji

Kadın hastalıkları bölümünün önemli konularından birisi çocukluk yaş grubunun (0-14 yaş) jinekolojik sorunlarıdır. Bu dönemdeki yakınmalar erişkin dönemden farklıdır ve jinekolojik muayenenin de yaş grubuna uygun özellikleri vardır.

Jinekolojik Onkoloji

Acıbadem Sağlık Grubu Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümleri içerisinde kadın kanserleri ile ilgilenen Jinekolojik Onkoloji Ünitesi’nde, kanser taraması, kanser erken teşhis ve tedavisine yönelik olarak kolposkopi ve laparoskopik işlemler gerçekleştirilmektedir.

Ürojinekoloji

Acıbadem Sağlık Grubu Ürojinekoloji Bölümü'nde üriner inkontinans ve üreme organları ile ilgili bozuklukların tanı ve tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite (Tüp Bebek Merkezi)

Acıbadem Tüp Bebek Merkezleri, 1998’den beri çocuk sahibi olmak isteyen kişilere üstlenmiş olduğu sorumluluğun bilinciyle hizmet veriyor.

Yüksek Riskli Gebelik (Perinatoloji)

Acıbadem Sağlık Grubu´nda hizmete giren Yüksek Riskli Gebelik Ünitesi´nde risk taşıyan gebelere yönelik özel entegre bir bakım programı sunulmaktadır.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44