SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNAcıbadem Sağlık Grubu Kalp ve Damar Cerrahisi bölümünde çocuk ve erişkin kalp ve damar cerrahisi alanında hizmet sunulmaktadır.

Kalp ve Damar Hastalıkları bölümlerimiz; ilgili alandaki akademik çalışmaları takip ederken toplumda kalp sağlığı hakkında farkındalık yaratmak amacıyla da eğitim seminerleri düzenlemektedir.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44

Kardiyovasküler Cerrahi Bölümü Doktorları


Kardiyovasküler Cerrahi Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Acıbadem Sağlık Grubu Kalp ve Damar Hastalıkları bölümümüzde çocuk kalp ve damar cerrahisi ve erişkin kalp ve damar cerrahisi hizmetleri verilmektedir.

Çocuk kalp ve damar cerrahisi

Acıbadem Sağlık Grubu Çocuk Kalp Damar Cerrahisi bölümlerinde yenidoğan hastalardan çocuk hastalara kadar kalp hastalıklarında tanı ve tedavi yöntemleri kullanılarak hizmet verilmektedir.

Çocuk kalp ve damar cerrahisi bölümümüzde çocuklarda görülen kalp hastalıkları başta doğumsal kalp hastalıkları, romatizmal kalp hastalıkları ile ritim ve ileti bozuklukları olarak incelenmektedir.

Erişkin kalp ve damar cerrahisi

Erişkin kalp ve damar cerrahisi birimimizde diğer birimlerimizde olduğu gibi hekimlerimiz, akademik çevrelerden de destek alarak hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44