SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNVital fonksiyonları yaşamsal risk taşıyacak şekilde bozulmuş her hasta kritik hasta olarak tanımlanır. 

Hastanelerimizde; genel yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım, çocuk yoğun bakım, kardiyoloji yoğun bakım ve kardiyovasküler cerrahi yoğun bakım üniteleri bulunmaktadır. Her yatak başında yapay solunum cihazı ve her türlü monitorizasyona uygun monitörler yer almaktadır. Ayrıca hemodiyaliz sistemi ani gelişen böbrek yetersizliği için kullanıma hazır olarak bulunmaktadır. Yoğun bakım ünitesinde yatan hastalara laboratuvar testleri ve görüntüleme tetkikleri uygulanabilmektedir.

Pediatrik ve erişkin yaşa kadar tüm kritik hastaların kabul edildiği ünitelerimizde hastanın kabulünden itibaren hastayla ilgili her türlü takip, tedavi ve bakım hizmetleri bölüm çalışanları tarafından yürütülmektedir.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44

Koroner Yoğun Bakım Bölümü Doktorları


Koroner Yoğun Bakım Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Koroner Yoğun Bakım Ünitesi

Genellikle birden ortaya çıkan ve herhangi bir tedavi / işlem yapılmazsa hastanın yaşamını yitirmesine yol açacak kritik kalp hastalıklarının yakından izlenmesine ek olarak katlarda yatan ritm problemli hastalarımızın da telemetre yardımı ile ritimleri koroner yoğun bakımın hemşire ve doktor kadrosu tarafından takip edilmekte ve hastalarımızın tedavileri gerçekleşmektedir.

 

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44