SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNAcıbadem Sağlık Grubu Radyoloji bölümlerinde diagnostik (tanısal) ve girişimsel radyolojik hizmetler gerçekleştirebilmektedir.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44

Radyoloji Bölümü Doktorları


Radyoloji Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Acıbadem Sağlık Grubu radyologlarının hizmet verdiği konular arasında; genel radyoloji, bilgisayarlı tomografi, mamografi, panoramik röntgen, dijital floroskopi, manyetik rezonans görüntüleme, ultrasonografi, renkli Doppler ultrasonografi, anjiografi gibi diagnostik işlemler ve terapötik girişimsel işlemler yer alır. Hastalar tüm teşhis ve tedavi amaçlı işlemler sırasında bir doktor gözetimindedirler.

Radyoloji departmanındaki“Telemedicine” uygulamaları farklı ülkelerdeki merkezler arasında dijital imajların internet aracılığı ile transferini sağlamakta olup doktorlar arasında bilgi alışverişini ve konsültasyonu mümkün kılmaktadır.

2 mini-PACS sistemi ile tüm radyografik incelemeler dijital olarak saklanabilmekte ve intranet aracılığı ile film okuma odalarındaki iş istasyonlarına gönderilerek herhangi bir filme basılmaksızın monitörlerden değerlendirilebilmektedir.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44