SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİNAcıbadem Tüp Bebek Merkezi, 1998’den beri çocuk sahibi olmak isteyen kişilere üstlenmiş olduğu sorumluluğun bilinciyle hizmet vermektedir.

Tüp Bebek Merkezi’mizde, ovülasyon indüksiyonu, suni döllenme, klasik tüp bebek, mikroenjeksiyon ve diğer mikro manipülasyon yöntemleri ile testis biyopsisi gibi tüm tanı ve tedavi yöntemleri, laparoskopik ve histeroskopik cerrahi girişimler uygulanmaktadır.

Acıbadem Tüp Bebek Merkezi, tanı ve tedavi sürecinde Acıbadem Genetik Tanı ve Hücre Tedavileri Merkezi ile ortak çalışıyor.

Acıbadem Tüp Bebek Merkezi'nde nasıl bir süreç izlenmektedir?

Acıbadem Tüp Bebek Merkezleri hekimleri öncelikle gebeliğinize engel olan ya da gebeliğiniz sırasında oluşan sorunların neden kaynaklandığını araştırmaktadır. Merkezlerimizde kadın doğum, embriyoloji, üroloji, perinatoloji hekimleri ve psikologlar hizmet vermektedir.

Acıbadem Tüp Bebek Merkezleri’nde bazı genetik hastalıklar için yüksek risk taşıyan ailelere, doğum öncesi tanı yöntemi olan preimplantasyon genetik tanısı hizmeti de sunulabilmektedir.

Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı Merkezi Bölümü Doktorları


Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı Merkezi Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Tüp Bebek Merkezimizde, ovülasyon indüksiyonu, suni döllenme, klasik tüp bebek, mikroenjeksiyon ve diğer mikro manipülasyon yöntemleri ile testis biyopsisi gibi tüm tanı ve tedavi yöntemleri, laparoskopik ve histeroskopik cerrahi girişimler uygulanmaktadır.

Daha fazla bilgi için: Alo Acıbadem 444 55 44