Hakkımızda

  1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda
Hakkımızda | dbs-beyinpili.com

Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi

Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi’nde; Kardiyoloji ve KVC, Nükleer Tıp, Onkoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı Hastalıkları, Ortopedi, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Dahiliye, Radyoloji ve Beyin Cerrahisi branşları da yer alıyor. Hastanede Girişimsel Kardiyoloji ve Pediatrik KVC alanında da hizmet veriliyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi’nde, beyin pili ameliyatları SGK kapsamında yapılıyor.

Gülşah Öztürk Op.Dr. Gülşah Öztürk

Tıp eğitiminin 7 ayında Julius Maximilian University of Würzburg da bulunmuş, 2008 yılında Uludağ üniversitesi tıp fakültesinden mezun olmuştur. Beyin ve Sinir Cerrahisindeki uzmanlık eğitiminin bir yılında Marmara Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisinde, 1 ayında Johns Hopkins University Hospital Neurological Surgery Department , Baltimore ‘da bulunmuş olup Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden uzmanlığını almıştır. Mecburi hizmet görevini Mardin Devlet Hastanesinde tamamlayıp sonrasında Oregon Science and Health University, Functional Neurosurgery Department, Portland’da fellowship programlarına katılarak eğitim faaliyetlerini sürdürmüştür. 2016 Nisan ayından itibaren Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi’nde Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı olarak görev yapmaktadır.