Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : bahar

Baharın başladığı günlerde kendinizi bitkin, enerjisiz, isteksiz ve yorgun mu hissediyorsunuz? Bunun nedeni bahar yorgunluğu olabilir.

Bahar gelince siz de halsizlikten bitap mı düşüyorsunuz? Bağışıklığınızı güçlü tutarak bahar yorgunluğuna karşı gelebilirsiniz. İşte baharı zinde geçirebilmek için bağışıklığınız

Bahar gelince sürekli yorgunluk ve halsizlik mi hissediyorsunuz? Sağlıklı beslenerek yorgunluk hissini azaltabilirsiniz.

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte alerjik çocuğunuz doğa karşısında savunmasız kalır. Onu bu taktikleri kullanarak destek olabilirsiniz.

Özellikle ilkbaharda polenlerin etkisiyle alerjik bünyelerde bahar alerjisi görülür. Gözlerde de görülen bu mevsimsel alerjiden korunmak için bazı adımları takip edin.

İlkbaharda görünen güneş yüzümüzü güldürür ama kalbimizi de zorlayabilir. Yaşanan ısı ve basınç değişimi ile birlikte kalp krizi riski artar.

Bahar alerjisi özellikle ilkbahar ve sonbaharda polenler nedeniyle zor durumda bırakır. Nezle (soğuk algınlığı) ile de benzer belirtiler gösterdiği için karıştırılır.