Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : d vitamini

Yaş aldıkça güçsüzleşen kemikleriniz için önlem aldınız mı? İleri yaşlarda sorun yaşamamak kemik sağlığınızı kuvvetlendirecekler bu önerilere kulak verin.

Kronik bir solunum yolu hastalığı olan ve ataklarla seyreden astımın hem yetişkinlerde hem çocuklarda görülme sıklığı artıyor.

D vitamini hem bağışıklık sistemimiz için elzem. Eksikliği halinde depresyondan kansere pek çok soruna neden olabiliyor. İşte D vitamini depolayabileceğiniz kaynaklar...

Yaz mevsiminde, bazı vitaminlere ihtiyaç artar ve vücudumuzda yaşanan farklı belirtiler ile bu vitaminlerin eksikliği hissedilir.

Kimi zaman halsizlik, yorgunluk gibi sorunlar aslında vücudunuzda bir şeylerin eksik olduğunu gösterir. Bu nedenle besinlerdeki vitamin kaybını önlemek önemlidir.

Ülkemizde D vitamini eksikliği önemli bir sağlık sorunu olarak karşımıza çıkar. Uzmanlar, yılda bir kez D vitamini ölçtürülmesini tavsiye ediyor.

Bahar döneminde artan yorgunluk, zor uyanma, işe gitmeme isteği bahar yorgunluğundan kaynaklanabileceği gibi bazı rahatsızlıklardan da kaynaklanabiliyor.

Güneş kremleri, cildimizi güneşin zararlı ışınlarından koruma amacıyla kullanılan koruyucu bir üründür. Bu nedenle doğru seçim yapılması ve doğru kullanılması çok önemlidir.

Kış mevsimi soğuk hava ile birlikte kalbinizi yorabilir. Kan akımının değişkenlik gösterdiği soğukta kalbiniz düzgün çalışamayabilir.

Vitaminler doğru kullanılmadığında faydadan çok zarar verebiliyor. Vitamin kullanımı hakkında bildiklerinizi test etmek için sorularımızı cevaplayabilirsiniz.