Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : test

Check up, insan sağlığı açısından gelecekteki olası risklerin belirlenerek erken teşhis yapılabilmesi için önemli bir inceleme.

40 yaş üstüyseniz tansiyondan kolesterole kadar önem hastalıkları ortaya çıkaran bu testleri yaptırmanızda fayda var.

Yaygın bir sağlık sorunu olan hemorid yaşama riskinizi bu testle ölçebilirsiniz.

Ölümden korkmak normal kabul edilse de korkunun şiddetini yoğun olarak yaşayan bazı kişilerde ciddi anksiyete, depresyon ve endişeye neden olabiliyor. Korkunun sürekli devam etme

KOAH testimizin sorularını yanıtlayarak KOAH hastalığı riskini ne kadar taşıdığınızı öğrenebilirsiniz.

Türkiye'de kız çocuklarında erkek çocuklara göre, yaklaşık 8-10 kat daha sık görülen skolyoz (omurga eğriliği), farklı yaşlarda ve omurganın çeşitli bölgelerinde görülebilir. Bu

Basit birkaç soruya yanıt vererek bel fıtığı riskinizi öğrenebilirsiniz.

Bu testimizdeki soruları yanıtlayarak varis belirtileri gösterip göstermediğinizi anlayabilirsiniz.

Narsist insanlar çevelerinde pek de sevilmezler. Peki acaba siz de narsist bir insan olabilir misiniz?

Ergenlik testimiz ile erkek çocuklarınızın ergenliğe ne kadar yakın olduğunu anlamanıza yarayacak ipuçları elde edebilirsiniz.

Günlük hayatımızda kaygı duymak her ne kadar normal olsa da, dozunda bir aşırılık mevcutsa o zaman tıbbi bir hastalıktan söz edebiliriz. Anksiyete bir diğer adıyla kaygı bozukluğ

Sağlıklı bir yaşam için yapmamız gerekenlerin çoğunu aslında hepimiz biliyoruz. Stresten uzak bir yaşam, düzenli uyku, spor, beslenme... Peki bunlardan ne kadarına uyuyorsunuz?

Testimizdeki sorulara yanıt vererek yumurtalık kanseri riskinizi ölçebilirsiniz.

İyi ve kaliteli bir uyku, vücudu dinlendirdiği gibi bağışıklığı da güçlendiriyor. Peki, sizin uykunuz ne kadar sağlıklı? Testimizi cevaplayarak bunu öğrenebilirsiniz.

Sık sık tatlı besinler tüketmeyi seviyorsanız bu soruları cevaplayarak şeker bağımlılığına yatkınlığınızı test edebilirsiniz.

Cildimiz, vücudumuzun hem koruyucusu hem de vitrini... Testimizi cevaplayarak cildinizin sağlığı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Yeme bağımlılığı süreklilik içeren ve sağlığımızı etkileyen önemli bir sorun. Bu konudaki sorularımızı cevaplayarak kendinizi test edebilirsiniz.

Sık sık kahve içenlerdenseniz, kafein bağımlısı olup olmadığınızı hiç düşündünüz mü? Testimiz bu konuda size yardımcı olabilir.

İş görüşmelerinden alışverişe kadar internet hayatımızın her adımında büyük bir yere sahip. Peki, aslında biz interneti kullanıyor muyuz yoksa ona bağımlı mıyız? Testimizi cevapl

Büyüme ve gelişme çağındaki çocuklar için sağlıklı beslenme büyük önem taşır. Testimizi cevaplayarak çocuğunuzun yeme bozukluğu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Diyet kimimiz için bir yaşam şekli, kimimiz için de kilo aldığımızda sarıldığımız can simidi... Hayatınızda diyet yapmak nasıl bir yere sahip, biliyor musunuz?

AIDS'in belirtileri virüsü aldıktan yıllar sonra ortaya çıkabilir. Hastalık başlangıçta belirti vermeden vücutta yavaş yavaş bağışıklık sistemini zayıflatır. Bu kısa test, AIDS’i

İyi arkadaşlar; hayatı güzelleştiren, anlamını artıran, sahip olduğumuz en büyük zenginliklerden...  Peki, siz iyi bir arkadaş mısınız? Testimizi cevaplayarak öğrenebilirsiniz...

“Para her kapıyı açar” diyenlerden misiniz yoksa “parayla saadet olmaz” diyenlerden mi? Testimizi cevaplayarak para ile nasıl bir ilişki kurduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Yapıcı davranmak hem kendi hayatımızı kolaylaştırıyor hem de bizi negatiflikten uzaklaştırıyor. Ne kadar yapıcı bir insan olduğunuzu, testimizi cevaplayarak öğrenebilirsiniz.

Bilmeden yaptığımız yanlışlar, bağışıklığımızı düşürebiliyor. Bağışıklığınızı güçlendirmek için yeterli bilgiye sahip olup olmadığınızı, testimizi cevaplayarak öğrenebilirsiniz.

Pek çok ebeveyn, çocuklarını iyi şekilde yetiştirmek isterken onlara bağımlı hale gelebiliyor. Hangi davranışlar çocuklara bağımlılığı ortaya çıkarıyor? Öğrenmek için testimizi c

Süren bir ilişkiniz var veya evlenmeye hazırlanıyorsunuz ya da zaten evlisiniz. Peki, iyi bir eş olduğunuzu düşünüyor musunuz? Sorularımızı cevaplayarak kendinizi test edebilirsi

Spor sizin için ne kadar önemli? Spor insanı olup olmadığınızı, testimizi cevaplayarak öğrenebilirsiniz.

Çoğumuz, zamanımızın bir kısmını sosyal medyada harcıyoruz. İletişim kurmak, gelişmelerden haberdar olmak adına faydaları olsa da bazen ölçü kaçıyor ve sosyal medyanın bağımlısı

Bazımız bir saate dünya kadar iş sığdırırken, bazımıza 1 gün bile yetmiyor. Bu test ile zamanı doğru kullanıp kullanmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Çalışma hayatında hepimiz birey olarak varız ama içinde yaşadığımız topluma karşı da sorumluluklarımız var. Kişiliğimiz, bireyci ya da toplumcu çalışma tarzımızı doğrudan etkiliy

Reflü rahatsızlığı sık görülen bir sağlık sorunu. Siz de reflü belirtileri yaşadığınızdan şüpheleniyorsanız bu testimizi yapabilirsiniz.

Sürekli bir şeyleri unutmaktan rahatsız mısınız? Unutkanlık testimiz ile unutkanlık seviyenizi ölçebilirsiniz.