Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : yorgunluk

Enfeksiyonlara karşı bağışıklık sisteminizin güçlü olduğunu düşünüyor musunuz? Bağışıklığınızın düştüğünü nasıl anlarsınız? Bu 5 belirtiye dikkat!

Günlük D vitamini ihtiyacınızı karşılayabilmek için 15 dakika boyunca, dirseklerden ve dizlerden aşağınız güneş görecek şekilde beklemeniz yeterli.

Bahar gelince siz de halsizlikten bitap mı düşüyorsunuz? Bağışıklığınızı güçlü tutarak bahar yorgunluğuna karşı gelebilirsiniz. İşte baharı zinde geçirebilmek için bağışıklığınız

Günümüzün modern yaşantısı ve büyük şehirlerdeki hayat hepimizi epey yoruyor. Yorgunluk karşısında çaresiz değilsiniz!

Bahar gelince sürekli yorgunluk ve halsizlik mi hissediyorsunuz? Sağlıklı beslenerek yorgunluk hissini azaltabilirsiniz.

Modern çağın hastalığı depresyon çocuğunuzun da kapısını çalmış olabilir. Bu durumda hem çok anlayışlı hem de çok dikkatli davranmanız gerekir.

Son yıllarda kanser tedavisinde klasik kemoterapiye yardımcı veya alternatif olarak akılcı (hedefe yönelik) ilaçlar ve immünoterapi daha fazla yer almaya başlıyor.

Kış sona erip bahar geldiğinde mutlu olabiliriz. Ama bahar, yorgunluk ve depresyonla birlikte gelebilir. Hatta yorgunluk sanılan depresyon olabilir. Bahar yorgunluğuyla karıştırı

İstirahat etmenize rağmen yorgunluktan 6 aydır şikayet mi ediyorsunuz? Bunun sebebi kronik yorgunluk olabilir.

Migren, yaşam kalitesini düşüren ve günlük yaşam aktivitelerini kısıtlayan hastalıklardan biridir. Sık görülen migrenin en yaygın belirtilerinin başında ağrı gelir. Aşağıdaki tes

Sık sık tatlı besinler tüketmeyi seviyorsanız bu soruları cevaplayarak şeker bağımlılığına yatkınlığınızı test edebilirsiniz.