Acıbadem  Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi
DR. GÜLGÜN ATİLLA RADYOLOJİ UZMANI

Dr. Gülgün Atilla

Gülgün Atilla Dr. Gülgün Atilla, 1966 doğumludur. Atilla, 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini tamamladı.

2014'ten itibaren Acıbadem Fulya Hastanesi’nde uzman doktor olarak görevini yapmaktadır. Türk Tabipleri Birliği ve Türk Radyoloji Derneği üyesidir.

Uzmana Danışın

0212 306 46 98
anorektalhastaliklarmerkezi@acibadem.com.tr
YUKARI
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 05.12.2016
HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.