Acıbadem  Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi
PROF. DR. HÜLYA HAMZAOĞLU GASTROENTEROLOJİ UZMANI

Prof. Dr. Hülya Hamzaoğlu

Hülya Hamzaoğlu

Prof. Dr. Hülya Hamzaoğlu 1988 yılında İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1989 – 1993 yılları arasında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Kliniği’nde görev aldı. İhtisasını 1994 – 1996 yıllarında Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Gastroenteroloji Kliniğinde aldı. Doçentlik ve Profesörlüğünü Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları anabilim dalından aldı. 

Beth Israel Hospital, Harvard Medical School, Giessen Universitat, Medizische Klinik, Giessen-Germany, Beth Israel Deaconess Medical Center, Harvard Medical School, Boston-U.S.A. Inflammatory Bowel Clinic görev aldı. 

Türk Gastroenteroloji Derneği, İnflamatuar Bağırsak Hastalıkları Derneği (Başkan), Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği üyelikleri bulunmaktadır.

Uzmana Danışın

0212 306 46 98
anorektalhastaliklarmerkezi@acibadem.com.tr
YUKARI
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 05.12.2016
HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.