Acıbadem  Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi
PROF. DR. MELİH PAKSOY GENEL CERRAHİ UZMANI

Prof. Dr. Melih Paksoy

Melih Paksoy Prof. Dr. Melih Paksoy 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl İ. Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’ında uzmanlık eğitimine başladı. İhtisasını tamamladıktan sonra Öğretim Görevlisi olarak çalıştı. 1999 yılında Doçent, 2005 yılında Profesör oldu.

Ulusal Cerrahi Derneği, Kolon ve Rektum Derneği, Laparoskopik Cerrahi Derneği, Türk Tabipleri Birliği üyelikleri bulunmaktadır.

Başlıca ilgi alanları laparoskopik sindirim sistemi cerrahisi, kanser cerrahisi, anorektal hastalıklardır.

Uzmana Danışın

0212 306 46 98
anorektalhastaliklarmerkezi@acibadem.com.tr
YUKARI
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 05.12.2016
HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.