Acıbadem  Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi
UZM. DYT. MELİKE ŞEYMA DENİZ BESLENME VE DİYET UZMANI

Uzm. Dyt. Melike Şeyma Deniz

Melike Şeyma Deniz Uzman Diyetisyen Melike Şeyma Deniz Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2012 yılında mezun oldu. 2014 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde "Uyku Süresi ile Enerji Harcaması ve Besin Alımı Arasındaki İlişkinin Belirlenmesi" konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansımı tamamlayarak Uzman Diyetisyen ünvanı aldı. İstanbul'da bulunan bir obezite kliniğinde ağırlıklı olarak; obezite, diyabet, tiroid rahatsızlıkları üzerine 1.5 yıl çalıştı. Deniz, 2014 yılından bu yana Acıbadem Fulya Hastanesi'nde görev yapmaktadır.

Uzmana Danışın

0212 306 46 98
anorektalhastaliklarmerkezi@acibadem.com.tr
YUKARI
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 05.12.2016
HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.