Acıbadem  Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi
DYT. MÜGE ÖZYURT ŞAFAK BESLENME VE DİYET UZMANI

Dyt. Müge Özyurt Şafak

Dyt. Müge Özyurt Şafak Uzman Diyetisyen Müge Özyurt Şafak, 1984 yılında Samsun’da doğdu. 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden başarı ile mezun oldu. 2011 yılında Haliç Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimini tamamlayarak Uzman Diyetisyen unvanını aldı. 2007 yılında Acıbadem Sağlık Grubu'nda çalışmaya başlayan Şafak, Eylül 2010 itibariyle Acıbadem Fulya Hastanesi’nde klinik, poliklinik ve spor diyetisyeni olarak görev yapmaktadır.

Müge Özyurt Şafak'ın; ‘Sporcuların Beslenme Durumunun Saptanması,’ ‘Metabolik Sendrom, Obezite ve Yeme Davranış Bozuklukları’ ile ‘Fonksiyonel Besinlerin Sağlık Üzerine Etkileri’ konularında bilimsel çalışmaları bulunmaktadır.

Uzmana Danışın

0212 306 46 98
anorektalhastaliklarmerkezi@acibadem.com.tr
YUKARI
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 05.12.2016
HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.