Acıbadem  Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi
MULTİDİSİPLİNER YAKLAŞIM

Multidisipliner Yaklaşım

Acıbadem Fulya Hastanesi Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi’nde multidisipliner bir yaklaşımla tanı ve tedavi hizmetleri veriliyor. Bağırsak sağlığı, pek çok hastalıktan kaynaklanabildiği ve birçok bağırsak dışı hastalığı da kapsadığı için farklı alanlardaki uzmanlar bir araya gelerek bir konsey oluşturuyor.

Bu konseyde; genel cerrahi, gastroentroloji, radyoloji, psikiyatri, beslenme ve diyet, psikoloji, üroloji, ağrı, kadın hastalıkları ve doğum, fizik tedavi ve rehabilitasyon alanlarında uzmanlar bulunuyor. Bu uzmanlar hastaların tanı ve tedavisi için birbirleriyle görüş alışverişinde bulunarak hastalığın saptanması ve tedavi yöntemleri konusunu ele alıp hastanın tanısı ve tedavisi için yapılması gereken en uygun yöntemler konusunda fikir birliğine varıyorlar. Böylece hasta için en uygun yöntem seçilerek tedavi gerçekleştiriliyor.

Uzmana Danışın

0212 306 46 98
anorektalhastaliklarmerkezi@acibadem.com.tr
YUKARI
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 05.12.2016
HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.