Acıbadem  Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi
DR. ÖZDAL ERSOY GASTROENTEROLOJİ UZMANI

Dr. Özdal Ersoy

Özdal Ersoy Özdal Ersoy, Atatürk Fen Lisesi’nden 1989’ da mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni 1996 yılında tamamladı. 1996 - 2000 yıllarında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde İç Hastalıkları ihtisasını aldı. 2007 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji yan dal ihtisasını tamamladı.

Bilimsel kuruluşlara üyeliği, Türk Diyabet Cemiyeti, Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği, MI Kulübü, Türk Gastroenteroloji Derneği, Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği, Gastrointestinal Endoskopi Derneği, TGD Nörogastroenteroloji ve Motilite Çalışma Grubu, ECCO-European Crohn’s and Colitis Organisation’dır.

Uzmana Danışın

0212 306 46 98
anorektalhastaliklarmerkezi@acibadem.com.tr
YUKARI
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 05.12.2016
HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.