Acıbadem  Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi
ÖZELLİKLİ TANI VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ

Özellikli Tanı ve Tedavi Yöntemleri

Merkezde, proktoloji alanına giren farklı hastalıkların tanısında kullanılacak medikal cihazlar bulunuyor. Anorektal ultrasonografi, kolon transit zamanı, defekografi, anorektal manometre ve diğer anorektal fizyoloji testleri, balon atma testi ve özellikli lavmanlı testler gibi birçok cihaz, malzeme ve teknik, hastalıkların kısa sürede tanı almasını sağlıyor.

Ayrıca hastalıklara özel olarak geliştirilmiş sözel veya bilgisayar eşliğinde biofeedback (yeniden bağırsak eğitimi), sakral ya da perkütan tibial sinir stimülasyonu, rektal-anal irrigasyon gibi cerrahi dışı tedavi yöntemleri de merkez bünyesinde uygulanıyor ve hastalara eğitimleri veriliyor.

Uzmana Danışın

0212 306 46 98
anorektalhastaliklarmerkezi@acibadem.com.tr
YUKARI
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 05.12.2016
HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.