Acıbadem  Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi
SELDA ÖZÇIRPICI FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON UZMANI

Prof. Dr. SELDA ÖZÇIRPICI

Prof. Dr. SELDA ÖZÇIRPICI

Selda Özçırpıcı, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1992 yılında mezun oldu. 1993 -1996 yılları arasında Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon ihtisasını tamamladı. 1997-1999 yılları arasında Adana Numune Hastanesinde görev aldı. 1999 -2005 yılları arasında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Yardımcı Doçent olarak çalıştı. 2005-2010 yılları arasında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Adana Araştırma Hastanesi'nde görevini tamamlayarak Doçent ünvanını aldı. 2010 yılından itibaren Acıbadem Sağlık Grubunda görevini yerine getiren Özçırpıcı, 2012 yılında Acıbadem Üniversitesi'nde Profesör ünvanını aldı.

Uzmana Danışın

0212 306 46 98
anorektalhastaliklarmerkezi@acibadem.com.tr
YUKARI
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 05.12.2016
HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.