Acıbadem  Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi
PROF. DR. SİMAY KARA RADYOLOJİ UZMANI

Prof. Dr. Simay Kara

Simay Kara Prof. Dr. Simay Kara 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başladı. 1999 yılında Japonya, Kanazawa Üniversitesi’nde abdominal - nöroradyoloji MR eğitimi aldı. 2003 yılında Doçent, 2008 yılında Profesör oldu. 2007 yılında ABD, California University, Faculty of Medicine, Department of Radiology'de Research Associate olarak Nöroradyoloji - Pediatrik Nöroradyoloji dallarında çalıştı. 2011 yılında Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyeliğine; Temmuz 2014’te Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi, Radyoloji Anabilim Dalı Başkanlığı’na atandı.

Uzmana Danışın

0212 306 46 98
anorektalhastaliklarmerkezi@acibadem.com.tr
YUKARI
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 05.12.2016
HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.