Acıbadem  Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi
UYGUN ALTYAPI

Uygun Altyapı

Acıbadem Fulya Hastanesi Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi, ilgili tüm birimlerin bir araya toplandığı özel bir alanda kuruldu. Bu alanda tanı ve tedavi hizmetleri, hastanın başka bir alana gitmesine gerek kalmadan, tek merkezde gerçekleştirilebiliyor. Gerekli cihazlar ve koşulların bulunduğu ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, gelişmiş radyoloji bölümü gibi çeşitli tanı ve tedavi yöntemlerinin rahatça uygulandığı mekanlar, hasta güvenliği dikkate alınarak kurgulandı.

Uzmana Danışın

0212 306 46 98
anorektalhastaliklarmerkezi@acibadem.com.tr
YUKARI
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 05.12.2016
HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.