Acıbadem  Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi
YASEMİN ECEM TEMEL FİZYOTERAPİST ve PELVİK TABAN TERAPİSTİ

Fzt.Yasemin Ecem Temel

Fzt.Yasemin Ecem Temel

Pelvik taban fizyoterapisti Yasemin Ecem Temel Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden 2011-2015 yılında mezun oldu. Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde Pediatri Bölümünde çalıştı. 2016 yılında Acıbadem Fulya Hastanesinde çalışmaya başlamıştır. Başlıca ilgi alanları Anorektal Hastalıklar, Ürojine kolojik Hastalıklar, Kadın Sağlığı ve Pelvik Taban eğitimidir.

Uzmana Danışın

0212 306 46 98
anorektalhastaliklarmerkezi@acibadem.com.tr
YUKARI
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 05.12.2016
HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.