kavitasyon bölgesel zayıflama
 
 
kavitasyon bölgesel zayıflama
 
   
   
  Ultrasonik kavitasyon, cilt altına ya da yağ dokusuna iğne, ilaç uygulamadan bölgesel incelme sağlayan yeni bir yöntem. Deri üzerinden ultrason gibi uygulanıyor. Yağ dokusuna ulaşan odaklı ses dalgaları, yağ dokusu hücrelerinin zarlarını parçalıyor. Cilt altı yağ dokusu, vücudun savunma hücrelerince buradan alınıyor, karaciğer ve/veya bağırsak yoluyla vücuttan atılıyor.

Haftada bir uygulanan ve 45 dakika süren kavitasyon yöntemi, ağrısız gerçekleşiyor. İşlem sonrasında kolayca günlük hayata dönülebiliyor.
   
 
kavitasyon bölgesel zayıflama
kavitasyon bölgesel zayıflama
 
 Detaylı bilgi ve randevu için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz:
 Ad :
 Soyad :
 E-mail :
 Telefon :
 Mesaj :

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

   
 
 
 
 
  kavitasyon bölgesel zayıflama  
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 01.08.2015
kavitasyon bölgesel zayıflama kavitasyon bölgesel zayıflama