Acıbadem Maslak Omurga Sağlığı Merkezi

Dr. Başak Kumbasar Şirin

Dr.Başak Kumbasar Şirin Dr. Başak Kumbasar Şirin, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2000 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamlayıp radyoloji uzmanı unvanını aldı.

2001-2002 yılları arasında Johns Hopkins Üniversitesi Radyoloji Departmanı MR Bölümü’nde “ visiting fellowship” programını tamamladı.

Bu arada 2003 yılına kadar radyoloji anabilim dalında uzman doktor olarak çalışmaya devam etti.

2003-2008 yılları arasında VKV Amerikan Hastanesi Radyoloji Bölümü’nde görev yaptı.

2008 yılında Acıbadem Sağlık Grubu’na katılmış olup 2009 yılından itibaren Acıbadem Maslak Hastanesi Radyoloji Bölümü’nde çalışmaya devam etmektedir.

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Tel: +90 212 304 48 38

YUKARI