Acıbadem Maslak Omurga Sağlığı Merkezi

Doç. Dr. Burcu Yavuz

Yrd.Doç.Dr. Burcu Yavuz Doç. Dr. Burcu Yavuz, 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitirdi.

2004 yılında New York Üniversitesi Mount Sinai Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Araştırma Merkezi’nde 1 ay süre ile Dr. Eric Hollander tarafından koordine edilen dürtü kontrol bozuklukları, beden dismorfik bozukluğu, yeme bozuklukları ile ilgili çalışmalara katıldı.

2007’de Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği, Psikiyatri uzmanlık eğitimi aldı. 2008’de ise psikiyatrı uzmanı oldu.

2009’dan itibaren İstinye Devlet Hastanesi’nde zorunlu hizmet yükümlülüğü kapsamında görev aldı. Aynı zamanda Türk Psikosomatik ve Psikoterapi Derneği üyesi oldu.

2012 yılında Acıbadem Maslak Hastanesi’nde psikiyatri bölümünde çalışmakta.

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Tel: +90 212 304 48 38

YUKARI