Acıbadem Maslak Omurga Sağlığı Merkezi
Omurga Sağlığı Merkezi
Omurga Sağlığı Merkezi Omurga Sağlığı Merkezi
Acıbadem Omurga Sağlığı Merkezi

Acıbadem Maslak Hastanesi Omurga Sağlığı Merkezi

Acıbadem Maslak Hastanesi Omurga Sağlığı Merkezi multidisipliner yaklaşımla tanı ve tedavi hizmetleri sunuyor. Multidisipliner program; cerrahi müdahale gerektiren ve gerektirmeyen durumların yanı sıra ayakta tetkik ve tedavi sağlayacak uzmanları da barındırıyor.

Omurga Sağlığı Merkezimiz hastalarına tedavinin yanı sıra görsel ve yazılı malzemeler ile eğitimler sunuyor. Konservatif ve cerrahi tedavi sonuçları klinik yolların etkinliği ile yaşam kalitesi anketleriyle de değerlendiriliyor. Bu şekilde, oluşabilecek istenmeyen sonuçlar da (komplikasyonlar) takip ediliyor, tartışılıyor ve önleniyor.

Acıbadem Maslak Hastanesi Omurga Sağlığı Merkezi'nde ayrıca yurt içi ve yurt dışı bilimsel çalışmalara katkı sağlanmakta ve hastaların omurga sağlığını, omurga hastalıklarının tedavisini geliştirecek bilimsel bilgi arttırılmaya çalışılmaktadır. Aynı zamanda parçası olduğumuz online uluslararası uzman platformlarında karışık, zor veya sınırda vakalar için ilgili hastalardan izin alınarak konsültasyon alınmaktadır.
Acıbadem Omurga Sağlığı Merkezi

Ekibimiz

Acıbadem Omurga Sağlığı Merkezi Acıbadem Omurga Sağlığı Merkezi
14 yaşındaki Megan dans hayaline Türkiye'de kavuştu İzlanda'dan Türkiye'ye skolyoz yolculuğu Prof. Dr. Ahmet Alanay Japonya’da Bant ile Gerdirme Tekniği Hakkında Konuşma Yaptı Prof. Ahmet Alanay Hong Kong Üniversitesi’nde Eğitim Verdi Üç kızın skolyoz yolculuğu Skolyoz Sağlık Söyleşisi Gerçekleşti Omurga Eğriliğinde Ezber Bozuluyor Omurgadaki eğriliğe dikkat!

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Tel: +90 212 304 48 38

YUKARI