Acıbadem Maslak Omurga Sağlığı Merkezi

Prof. Dr. Ercan Kararslan

Prof.Dr. Ercan Kararslan Prof.Dr. Ercan Karaarslan, 1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.1996 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde radyoloji ihtisasını tamamladı. 2005 yılında doçent, 2010 yılında ise profesör unvanını almaya hak kazandı.

İntermed Tıp Merkezi ve Amerikan Hastanesi’nde Manyetik Rezonans Bölüm Sorumlusu olarak çalıştı. 2008 yılında da Acıbadem Sağlık Grubu, Maslak Hastanesi’nde Radyoloji Bölüm Sorumlusu olarak çalışmaya başladı. Daha sonra da Acıbadem Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi oldu. Bilgi güncellemesi ve ileri teknolojileri gözlemlemek üzere 2002 yılında University of Michigan, 2008 yılında Brigham and Women's Hospital, Harvard Medical School MR departmanlarında kısa süreli ziyaretçi fellow olarak bulundu.

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Tel: +90 212 304 48 38

YUKARI