Acıbadem Maslak Omurga Sağlığı Merkezi

Hasta Hikayeleri

14 yaşındaki Megan dans hayaline Türkiye'de kavuştu

14 yaşındaki Megan dans hayaline Türkiye'de kavuştu Kuzey İrlandalı 14 yaşındaki profesyonel dansçı Megan Fleming, Londra’da düzenlenecek olan uluslararası bir dans yarışmasında ülkesini temsil edecekti. Tek hayali ülkesine dans yarışmasından iyi bir derece alarak dönmekti.
Devamını Oku

İzlanda’dan Türkiye’ye "Skolyoz Yolculuğu"

İzlanda’dan Türkiye’ye Skolyoz Yolculuğu Dans eden, spor yapan, son 4 yıldır futbol oynayan 16 yaşındaki Maria ve ailesi, hayatlarında ilk kez ‘skolyoz’ teşhisini duydular. Korktular, şok oldular… Hızlıca tedavi seçeneklerini araştırdılar.
Devamını Oku

Üç kızın skolyoz yolculuğu

Üç kızın skolyoz yolculuğu Zeynep, İklim ve Rana… Erken teşhisin hayat kurtardığı kızlar… Erken teşhisle pek çok hastalığın üstesinden gelinebiliyor. Bunlardan biri de çoğumuzun farkında bile olmadığı skolyoz hastalığı.
Devamını Oku

Skolyoz Tedavisinde Felç Riskini Azaltan 3 Yöntem

Skolyoz tedavisinde felç riskini azaltan 3 yöntem Kahramanmaraşlı, 7 çocuklu Şimşek ailesinin tek oğlu Levent. Ancak ailesi ortanca çocuk olan 25 yaşındaki Levent’in mutluluğunu yaşamaktan ziyade üzüntüsüyle yoğruldu yıllarca.
Devamını Oku

11 Yaşındaki Miray Yüzer'in Skolyoz Ameliyatının Hikayesi

Bir Skolyoz Hikayesi 11 yaşındaki Miray Yüzer'in Acıbadem Maslak Hastanesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji - Çocuk ve Erişkin Omurga Hastalıkların Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Alanay tarafından gerçekleştirilen skolyoz ameliyatının hikayesi...
Devamını Oku

Dayan Erdem

Dayan Erdem Bundan bir yıl kadar önceydi, yayın için TV8’e gittiğimde çalışma masamda oturan 13-14 yaşlarında bir çocuk gördüm... Tanıştık, Erdem Turan...
Devamını Oku

C Şeklindeki Omurgası Yüzünden 14 Yıl Eve Hapsolan Iraklı Hasta Sağlığına Kavuştu

Iraklı hasta Ankilozan Spondilit" adı verilen omurga hastalığı nedeniyle 14 yıldır eve hapsolan Iraklı Ghadhban Ghalib Oglah Al Saedi, Ankara'da gerçekleştirilen iki aşamalı ameliyatla sağlığına kavuştu...
Devamını Oku

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Tel: +90 212 304 48 38

YUKARI